Oracle ogłasza dostępność obrazów maszyn wirtualnych z preinstalowanym systemem JD Edwards EnterpriseOne w najnowszej wersji 9.1 Update 2 z warstwą technologiczną Tools 9.1 Update 4.4

 

Obrazy zawierają kompletną architekturę systemu i można je zainstalować na maszynach z wirtualną maszyną Oracle VM dla x86, na Oracle Exalogic Elastic Cloud i na Oracle Database Machine. Mogą one być częścią środowiska tradycyjnego, są również przygotowane do instalacji w chmurze. Instalacja może być stosowana przez klientów do obsługi rzeczywistych procesów biznesowych. Ponadto pozwala na ewaluację systemu, prowadzenie prac programistycznych, czy realizację testów.

Obrazy zawierają prekonfigurowane komponenty takie jak Enterprise Server, HTML Server, serwer bazy danych, BI Publisher, czy Business Service Server, a także Application Interface Server wykorzystywany w ramach aplikacji przeznaczonych na urządzenia mobilne. Korzystanie z preinstalowanego systemu przyśpiesza jego instalację i zapewnia osiąganie przewidywalnych rezultatów, dzięki unikaniu błędów w procesie tworzenia środowisk.

Obrazy można ściągnąć z Oracle Software Delivery Cloud.
Więcej na temat obrazów http://bit.ly/JDE_E1_VM. A co Wy myślicie na temat instalacji obrazów maszyn wirtualnych? A może zechcecie się podzielić swoimi doświadczeniami?

mapa
xelto logotype2
XELTO Sp. z o.o. | Siedziba firmy
ul. Winogrady 18, 61-663 Poznań, Polska
NIP: 972-12-43-826, REGON: 302415061
KRS: 0000472643


XELTO Sp. z o.o. | biuro w Warszawie
ul. Staniewicka 18, 03-310 Warszawa
Tel. +48 608 92 00 33 

Sprzedaż: sales@xelto.com
Helpdesk: support@xelto.com
Administracja: xelto@xelto.com
©2023 XELTO. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.
Zostaw wiadomość!
1000 znaków pozostało
Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych [link do zgód] oraz akceptujesz postanowienia naszej polityki prywatności [link do strony z polityką]