+48 608 92 00 33   |   xelto@xelto.com       |   Poznaj wszystkie nasze produkty
Funkcjonalność i ergonomia

Oracle JD Edwards EnterpriseOne to zintegrowany system klasy ERP, który łączy w sobie wieloletnie doświadczenie w projektowaniu rozwiązań informatycznych, bogatą funkcjonalność, nowoczesny interfejs użytkownika oraz otwartą technologię. To system pracujący w oparciu o przeglądarkę internetową, a także – jako pierwszy system ERP na świecie – w pełni wspierany dla urządzeń Apple iPad. System uzupełniają aplikacje mobilne, dedykowane do realizacji wyspecjalizowanych funkcji na tabletach i smartfonach, przygotowane dla platformy iPad oraz Android. Klienci wykorzystujący system JD Edwards w Polsce i na całym świecie, cieszą się funkcjonalnym i prostym systemem informatycznym o najniższym koszcie posiadania wśród produktów tej klasy.

jdce 1

Brak ograniczeń
System JDE oparty jest na ponad 80 modułach aplikacyjnych, pokrywających swoim zakresem wszystkie potrzeby biznesowe przedsiębiorstwa. Funkcjonalność jest uniwersalna i może być z powodzeniem wykorzystywana w wielu branżach. Na szczególną uwagę zasługują także dedykowane rozwiązania branżowe, w tym dla branży spożywczej, farmaceutycznej, przemysłu ciężkiego, firm projektowo-konstrukcyjnych oraz dla branży nieruchomości. Narzędzia rozwojowe pozwalają na uzupełnienie standardowej funkcjonalności i stworzenie w zasadzie dowolnego rozwiązania dedykowanego do realizacji nawet najbardziej złożonych wymagań.

Rozwiązania mobilne
Rozwiązania mobilne dla systemu JD Edwards pozwalają na obsługę kluczowych procesów biznesowych przy pomocy różnych urządzeń i systemów operacyjnych, w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca na świecie. Otrzymują Państwo szeroki wachlarz rozwiązań mobilnych. Po pierwsze, dostępna jest dedykowana aplikacja dla Apple iPad, która pozwala na obsługę całego systemu w ramach urządzenia mobilnego, przy okazji udostępniając również szereg natywnych funkcji tej platformy, jak na przykład możliwość podpisywania dokumentów przy pomocy funkcjonalności Scratch Pad. Po drugie, system JD Edwards dostępny jest w przeglądarce internetowej Chrome dla tabletów pracujących w oparciu o system Android. Dzięki tym funkcjonalnościom, wszystkie procesy biznesowe mogą być sprawnie obsługiwane z poziomu urządzeń mobilnych. Ale to nie wszystko. Oracle oferuje również dedykowane aplikacje mobilne dla smartfonów oraz tabletów pracujących pod kontrolą systemu Apple iOS oraz Google Android. Aplikacje te umożliwiają realizację wybranych, kluczowych czynności na smartfonie bądź tablecie, są proste w użyciu, lekkie i zoptymalizowane dla konkretniej platformy. Aplikacje mobilne są dostępne do pobrania ze sklepów Apple Appstore oraz Google Play for Android.

jde 2

Korzyści osiągane przez Użytkowników w tym obszarze:

  • Poprawa efektywności procesów biznesowych,
  • Dostęp do informacji przy pomocy różnych urządzeń mobilnych, z dowolnego miejsca na świecie, o dowolnym czasie,
  • Zwiększenie satysfakcji użytkowników,
  • Zmniejszenie kosztów funkcjonowania IT, dzięki integracji aplikacji mobilnych w jednym środowisku.

Więcej informacji można znaleźć pod następującym linkiem:
http://www.oracle.com/us/products/applications/jd-edwards-enterpriseone/mobile/overview/index.html

mapa
xelto logotype2
XELTO Sp. z o.o. | Siedziba firmy
ul. Winogrady 18, 61-663 Poznań, Polska
NIP: 972-12-43-826, REGON: 302415061
KRS: 0000472643


XELTO Sp. z o.o. | biuro w Warszawie
ul. Staniewicka 18, 03-310 Warszawa
Tel. +48 608 92 00 33 

Sprzedaż: sales@xelto.com
Helpdesk: support@xelto.com
Administracja: xelto@xelto.com
©2024 XELTO. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.
Zostaw wiadomość!
1000 znaków pozostało
Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych [link do zgód] oraz akceptujesz postanowienia naszej polityki prywatności [link do strony z polityką]