+48 608 92 00 33   |   xelto@xelto.com       |   Poznaj wszystkie nasze produkty
Nadmiar danych to problem
Archifast jest rozwiązaniem
 

W wielu firmach, po kilku latach użytkowania systemu drastycznie wzrasta liczba transakcji zapisanych w bazie danych. Powoduje to problemy wydajnościowe, a wyszukiwanie danych na ekranach może trwać dłużej, niż życzyliby sobie tego użytkownicy. Część tych danych jest zupełnie niepotrzebna, gdyż została przeniesiona do hurtowni danych, albo jest tak szczegółowa, że niesie ze sobą niewielką wartość informacyjną. Takie dane można usunąć z systemu, ale proces ten – z uwagi na brak standardowych mechanizmów – należy wykonywać w sposób przemyślany i zapewniający jego bezpieczeństwo.

Archifast jest rozwiązaniem zaprojektowanym dla klientów chcących przeprowadzić archiwizację danych systemu Oracle JD Edwards EnterpriseOne.

 

Główne zalety rozwiązania:

  • Łatwość obsługi dzięki dedykowanej aplikacji, która pozwala wprowadzić wszystkie niezbędne parametry i bezproblemowo uruchomić pełną lub wycinkową archiwizację.
  • Szeroki zakres funkcjonalny obejmujący Gospodarkę Magazynową, Księgę Główną, Sprzedaż, Zakupy, Produkcję, Należności i Zobowiązania.
  • Szybkość działania dzięki użyciu odpowiednich narzędzi dostępnych w systemie JD Edwards.
    Bezpieczeństwo dzięki rejestracji wykonanych działań, możliwości wycofania archiwizacji, a także dzięki zastosowaniu standardów systemu.
  • Utrzymanie integralności danych dzięki zapewnieniu odpowiednich transakcji sumujących oraz dedykowanych zbiorów archiwalnych.

archifast 1

Rysunek – przykład uruchomionej archiwizacji


Rozwiązanie jest dostępne od zaraz
Przygotowane rozwiązanie jest skonfigurowane, uniwersalne i w pełni udokumentowane, dzięki czemu archiwizacja może być wykonana przez klienta samodzielnie i szybko.
Rozwiązanie oferowane jest za przystępną cenę, w ramach specjalnie skonstruowanych pakietów.

 

mapa
xelto logotype2
XELTO Sp. z o.o. | Siedziba firmy
ul. Winogrady 18, 61-663 Poznań, Polska
NIP: 972-12-43-826, REGON: 302415061
KRS: 0000472643


XELTO Sp. z o.o. | biuro w Warszawie
ul. Staniewicka 18, 03-310 Warszawa
Tel. +48 608 92 00 33 

Sprzedaż: sales@xelto.com
Helpdesk: support@xelto.com
Administracja: xelto@xelto.com
©2024 XELTO. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.
Zostaw wiadomość!
1000 znaków pozostało
Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych [link do zgód] oraz akceptujesz postanowienia naszej polityki prywatności [link do strony z polityką]