+48 608 92 00 33   |   xelto@xelto.com       |   Poznaj wszystkie nasze produkty
Oracle JD EDWARDS
Fundament zarządzania
 
Skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwem, jego finansami, zamówieniami i klientami wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi, które nie będą Cię ograniczały, zamiast tego stworzą nowe możliwości i ułatwią pracę.

Takie właśnie jest ORACLE JD EDWARDS, rozwiązanie będące zintegrowanym systemem klasy ERP. System cechuje się wysoką ergonomią pracy, funkcjonalnością oraz możliwością dodawania lub usuwania określonych modułów. JD Edwards z powodzeniem wykorzystywany jest w przedsiębiorstwach na całym świecie.
ico pytania
Napewno zadajesz sobie
wiele prostych pytań typu
 
Po co to nam?  Jakie przyniesie korzyści?  Kiedy się to zwróci?

Logistyka, administracja dużym przedsiębiorstwem, kontakty z klientami, zarządzanie magazynem i zamówieniami to czynności, które mogą sprawić wiele problemów. W gąszczu danych łatwo się zgubić, a wszelkie pomyłki mogą okazać się katastrofalne w skutkach dla przedsiębiorstwa. System JDE oparty jest na ponad 80. modułach aplikacyjnych, pokrywających wszystkie potrzeby biznesowe przedsiębiorstwa. Dzięki temu rozwiązaniu możesz ograniczyć obsługę kadrowo-płacową do minimum, co przekłada się na realne oszczędności. Sprawniejsza obsługa to lepsze działanie firmy; nie pytaj kiedy się to zwróci – zastanów się, dlaczego do tej pory jeszcze w firmie nie wdrożono takiego rozwiązania!
ico pytania
Spotkajmy się
usprawnimy działanie Twojej firmy
 
Bałagan informacyjny?   Opóźnienia?   Niewydolność starego systemu?

Aby ułatwić prowadzenie firmy, zmniejszyć czas realizacji usług, ograniczyć koszty i lepiej zarządzać pracownikami oraz klientami, powstało wiele rozwiązań typu CRM, ale tylko jedno o tak rozwiniętych możliwościach – ORACLE JD EDWARDS. System jest tak prosty, że można nauczyć obsługi każdego, a jednocześnie tak funkcjonalny, że spełni oczekiwania zarówno niewielkich firm, jak i wielkich korporacji. Z poziomu panelu on-line obsługiwanego na komputerach osobistych oraz urządzeniach przenośnych, dosłownie kilkoma kliknięciami możesz zarządzać całym przedsiębiorstwem. Miej wszystko po kontrolą bez względu na to gdzie aktualnie przebywasz!
Transparentny
Model korzystnej współpracy
 
ico diagnoza

#01. Diagnoza - potrzeby, wymagania

To Ty najlepiej wiesz, czego potrzebujesz. Dlatego, zanim przystąpimy do realizacji zadania, przeprowadzimy szczegółową analizę potrzeb i wymagań, a następnie zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie.
ico wdrozenie

#03. Wdrożenie oprogramowania

Projektowanie, kodowanie, sprawdzanie, testowanie, poprawianie… tak mniej więcej wygląda nasza praca. Oczywiście dla Ciebie liczy się efekt, a nie to, jak program wygląda od środka. Po przygotowaniu oprogramowania, czas na testy.
ico projektowanie

#02. Koncepcja & Projekt

Kiedy już poznamy Twoje oczekiwania, nasz zespół przystąpi do intensywnej pracy, uruchamiając najgłębsze pokłady kreatywności. Zanim przejdziemy do ostatecznego etapu, zaprezentujemy wersję koncepcyjną i wizualizację możliwości.
ico testy

#04. Testy akceptacyjne

To Ty i Twoi pracownicy macie wpływ ostateczną decyzję na to, jakie funkcjonalności będzie miało oprogramowanie. Po zakończonej pracy przeprowadzane są szczegółowe testy akceptacyjne i szkolenie z obsługi programu.
Funkcjonalność i ergonomia

Funkcjonalność i ergonomia

 
Oracle JD Edwards EnterpriseOne to zintegrowany system klasy ERP, który łączy w sobie wieloletnie doświadczenie w projektowaniu rozwiązań informatycznych, bogatą funkcjonalność, nowoczesny interfejs użytkownika oraz otwartą technologię.
Zobacz korzyści
Zarządzanie zaopatrzeniem

Zarządzanie zaopatrzeniem

 
Rozwiązanie JD Edwards mające na celu wspieranie budowania optymalnych relacji z dostawcami, zarówno dostarczających surowce i materiały niezbędne do produkcji, jak i dostawców usług oraz podwykonawców. Rozwiązania są wszechstronne i obejmują zarówno procesy związane z poszukiwaniem dostawców ...
Zobacz korzyści
Zarządzanie produkcją

Zarządzanie produkcją

 
Elastyczne narzędzia JD Edwards wspierające planowania i śledzenie realizacji produkcji o różnorodnej charakterystyce, w tym produkcji dyskretnej, procesowej, wielkoseryjnej, czy sterowanej zamówieniami klienta. Co ważne, różne modele produkcji mogą współdziałać ze sobą w jednym środowisku.
Zobacz korzyści
Zarządzanie finansami

Zarządzanie finansami

 
Narzędzia pozwalające na obsługę sprawozdawczości wg standardów prawnych oraz korporacyjnych. Doskonałe dla firm międzynarodowych, dzięki strukturze wielofirmowej, wielooddziałowej i funkcjonalności ewidencji w wielu walutach. Rozwiązania w tym obszarze obejmują typowe funkcje ...
Zobacz korzyści
Zarządzanie łańcuchem dostaw

Zarządzanie łańcuchem dostaw

 
Rozwiązania JDE mające na celu usprawnienie obsługi operacji magazynowych i logistycznych, prowadzonych przede wszystkim przez firmy produkcyjne i handlowe w taki sposób, by z jednej strony osiągnąć minimalizację kosztów, a z drugiej – przyczynić się do poprawy satysfakcji klientów.
Zobacz korzyści
Zarządzanie projektami

Zarządzanie projektami

 
Wyspecjalizowane narzędzia JDE dedykowane dla branży konstrukcyjnej, budowlanej, czy usługowej, które wspierają kontrolę nad realizacją projektów, śledzenie kosztów na elastycznie definiowanych poziomach szczegółowości oraz ich rozliczanie i fakturowanie.
Zobacz korzyści
Zarządzanie zamówieniami

Zarządzanie zamówieniami

 
Jedną z cech rozpoznawczych JDE jest bogaty zestaw funkcji pozwalających na realizację zamówień składanych przez klientów różnymi kanałami (telefon, e-mail, EDI czy strona internetowa). Dzięki możliwości elastycznego ustawienia procesów, wspiera efektywność obsługi klienta, a także zapewnia ...
Zobacz korzyści
Zarządzanie relacjami z klientem (CRM)

Zarządzanie relacjami z klientem (CRM)

 
Funkcjonalność wspierająca typowe funkcje związane z obsługą klienta w ramach organizacji. Przede wszystkim rozwiązanie to zapewnia pełen wgląd we wszystkie dane adresowe i ustawienia klienta, a także dane transakcyjne takie, jak oferty, zamówienia, reklamacje, kontakty z klientem i inne.
Zobacz korzyści
Zarządzanie utrzymaniem ruchu

Zarządzanie utrzymaniem ruchu

 
Rozwiązanie JD Edwards dedykowane głównie dla firm produkcyjnych i projektowych narzędzia, których celem jest zmaksymalizowanie efektywności środków trwałych wykorzystywanych w ramach prowadzonej działalności. Pozwala na ewidencje dowolnych aktywów takich jak budynki ...
Zobacz korzyści
mapa
xelto logotype2
XELTO Sp. z o.o. | Siedziba firmy
ul. Winogrady 18, 61-663 Poznań, Polska
NIP: 972-12-43-826, REGON: 302415061
KRS: 0000472643


XELTO Sp. z o.o. | biuro w Warszawie
ul. Staniewicka 18, 03-310 Warszawa
Tel. +48 608 92 00 33 

Sprzedaż: sales@xelto.com
Helpdesk: support@xelto.com
Administracja: xelto@xelto.com
©2024 XELTO. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.
Zostaw wiadomość!
1000 znaków pozostało
Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych [link do zgód] oraz akceptujesz postanowienia naszej polityki prywatności [link do strony z polityką]