+48 608 92 00 33   |   xelto@xelto.com       |   Poznaj wszystkie nasze produkty
Konsultacje eksperckie
Rozwiązania skazane na sukces
 

Nasz zespół ekspertów
Zespół konsultantów Xelto tworzą prawdziwi eksperci, z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu systemu JD Edwards. Nasz zespół to ludzie zaprawieni w bojach na licznych projektach, zarówno w kraju, jak i na dużych wdrożeniach międzynarodowych. Konsultanci Xelto dysponują wiedzą z obszaru Finanse, Dystrybucja / Logistyka, Produkcja, a także z szeroko rozumianego obszaru IT.

Chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem.

Konsultacje eksperckie
Jeśli chcą Państwo zaplanować w sposób profesjonalny nowe wdrożenie systemu, nasi eksperci pomogą opracować zakres, zaproponować optymalne podejście i metodykę projektu, oszacować jego pracochłonność, budżet, a także przygotować harmonogram.

Nasza pomoc może okazać się również pomocna, jeśli są Państwo zainteresowani podniesieniem realizacją projektu typu upgrade. Nasi eksperci Xelto mają na swoim koncie wiele wykonanych projektów tego rodzaju. Na podstawie własnego doświadczenia pomogą wybrać sposób realizacji przedsięwzięcia, zwracając uwagę zarówno na aspekty techniczne, jak i na podejście mające zapewnić optymalne wykorzystanie nowych cech systemu.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy przy samodzielnym wdrożeniu zaawansowanych modułów systemu, możemy zaproponować konsultacje, w trakcie których wyjaśnimy zarówno filozofię, jak i architekturę rozwiązania. W razie konieczności wykonania głębszych analiz,  pomożemy zrozumieć szczegółowe mechanizmy działania określnych funkcjonalności. Na życzenie przeprowadzimy analizę wykonalności oraz wpływu potencjalnych modyfikacji na inne elementy systemu.

Firma Xelto świadczy również pomoc w procesie zarządzania projektem. Mamy do dyspozycji wykwalifikowanych ekspertów pełniących rolę Project Manager’ów, architektów, a także doradców w dziedzinie prowadzenia projektów.

Jesteśmy również do dyspozycji przy okresowych operacjach takich, jak zamknięcie miesiąca, czy zamknięcie roku finansowego. Nasi konsultanci wyjaśnią, w jaki sposób zweryfikować integralność danych w systemie i wskażą możliwe rozwiązania potencjalnych problemów.

Elastyczność i otwartość
Na podstawie blisko 20-letniego doświadczenia, mamy świadomość, że każdy Klient jest inny. Deklarujemy gotowość do dostosowania świadczonych usług do Państwa indywidualnych potrzeb. Wierzymy, że wspólnie możemy rozwiązać każde zagadnienie projektowe.

mapa
xelto logotype2
XELTO Sp. z o.o. | Siedziba firmy
ul. Winogrady 18, 61-663 Poznań, Polska
NIP: 972-12-43-826, REGON: 302415061
KRS: 0000472643


XELTO Sp. z o.o. | biuro w Warszawie
ul. Staniewicka 18, 03-310 Warszawa
Tel. +48 608 92 00 33 

Sprzedaż: sales@xelto.com
Helpdesk: support@xelto.com
Administracja: xelto@xelto.com
©2024 XELTO. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.
Zostaw wiadomość!
1000 znaków pozostało
Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych [link do zgód] oraz akceptujesz postanowienia naszej polityki prywatności [link do strony z polityką]