+48 608 92 00 33   |   xelto@xelto.com       |   Poznaj wszystkie nasze produkty
Programujemy
przyszłość twojej firmy
 

USŁUGI PROGRAMISTYCZNE
Oferujemy usługi związane z programowaniem w systemie JD Edwards EnterpriseOne przy użyciu jego natywnych narzędzi oraz tworzenie rozwiązań zintegrowanych z systemem ERP/JDE w zewnętrznych środowiskach programistycznych. Przygotowane przez nas rozwiązania są poprzedzane analizą biznesową w celu zachowania zgodności z logiką systemu implementowaną przez producenta.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników systemu JD Edwards EnterpriseOne, nasz zespół oferuje profesjonalne podejście do tworzenia rozszerzeń programistycznych wszędzie tam, gdzie standardowa funkcjonalność systemu nie pokrywa wymagań ze strony biznesu. Przygotowywane przez nas rozwiązania cechują się przemyślaną architekturą, zgodnością ze standardami i wytycznymi producenta systemu. Nasi programiści posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z narzędziami systemu, dogłębną znajomość struktur danych oraz logiki biznesowej poszczególnych modułów systemu. Wszystko to razem pozwala tworzyć rozwiązania stabilne, elastyczne i łatwe w utrzymaniu. Tworząc rozwiązania zwracamy także uwagę na ich wpływ na standardowe elementy systemu, co ma istotne znaczenie w przyszłych projektach przejścia na wyższą wersję systemu (upgrade). Na życzenie Klienta przeprowadzamy analizę wymagań biznesowych celem przełożenia ich na specyfikację techniczną pod tworzone rozwiązanie.


OFERTA PROGRAMOWANIA W NATYWNYCH NARZĘDZIACH SYSTEMU OBEJMUJE W SZCZEGÓLNOŚCI: 

 • Aplikacje interaktywne (w tym aplikacje typu Power Forms i portlety). W zależności do potrzeb, aplikacje mogą działać w trybie transakcji bazodanowych oraz operować na danych transakcyjnych systemu, przy pełnym zachowaniu standardowej logiki. Portlety mogą być ponadto osadzona na elementach E1Page lub na portalu zbudowanych w oparciu o produkt Oracle WebCenter.
 • Raporty i procesy podsystemowe (subsystem jobs).
 • Wydruki/raporty oparte na szablonach BI Publisher (szablony Word, Excel, PDF) umożliwiające zaawansowane definiowanie wyglądu raportu, dzielenie go na pliki, automatyzację wysyłki poprzez e-mail, katalogowanie wydruków w dedykowanych folderach.
 • Raporty OVR (One View Reporting).
 • Usługi (Web Services) umożliwiające publikowanie logiki systemu lub jego danych na potrzeby integracji z systemami zewnętrznymi.
  Rozwiązania (aplikacje/raporty/funkcje) umożliwiające konsumpcję w JDE usług (Web Services) publikowanych przez systemy obce.


Nasi programiści posiadają bogate doświadczenie w tworzeniu rozwiązań integracyjnych, gdzie jednym z punktów integracji jest system JD Edwards. W zależności od preferencji Klienta i przypadku biznesowego, tworzone przez nas rozwiązania mogą obejmować aplikacje różnego typu (np. PC-desktop, Web, usługi Windows).

Tak przygotowane rozwiązania z jednej strony potrafią komunikować się z każdą technologią wspieraną przez dane środowisko programistyczne, z drugiej zaś, potrafią łączyć się z systemem JD Edwards EnterpriseOne:

 • na poziomie bazy danych JDE (SQL, Oracle, DB/2)
 • na poziomie wywołań protokołu JDENET
 • na poziomie wywołań usług (Web Services)
 • na poziomie Microsoft SQL Server Integration Services


Takie podejście pozwala nam realizować różne scenariusze integracyjne w zależności od stawianych im wymagań, wolumenu danych, architektury systemów obcych i danych przez nich udostępnianych.

mapa
xelto logotype2
XELTO Sp. z o.o. | Siedziba firmy
ul. Winogrady 18, 61-663 Poznań, Polska
NIP: 972-12-43-826, REGON: 302415061
KRS: 0000472643


XELTO Sp. z o.o. | biuro w Warszawie
ul. Staniewicka 18, 03-310 Warszawa
Tel. +48 608 92 00 33 

Sprzedaż: sales@xelto.com
Helpdesk: support@xelto.com
Administracja: xelto@xelto.com
©2024 XELTO. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.
Zostaw wiadomość!
1000 znaków pozostało
Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych [link do zgód] oraz akceptujesz postanowienia naszej polityki prywatności [link do strony z polityką]