Na Nowy Rok ciepłe słowa o JD Edwards od Forbes’a

 

Forbes opublikował ciekawy artykuł na temat systemu JD Edwards EnterpriseOne, w którym próbuje wyjaśnić, dlaczego w kolejnych opracowaniach publikowanych przez firmy doradcze jest on uznawany za lidera.
Przypomnijmy, JD Edwards został uznany za lidera rynku przez organizację Nucleus Research. W opublikowanym niedawno opracowaniu organizacja ta szczególnie doceniła najnowsze usprawnienia w obszarze interfejsu użytkownika. Raport Nucleusa można pobrać korzystając z poniższego linku:
http://www.erp-one.com/wp-content/uploads/2013/12/TechnologyValueMatrix.pdf

Właśnie interfejs użytkownika został uznany w artykule Forbes’a za kluczową cechę systemu ERP, zapewne dlatego, że „wiodące” systemy posiadają w miarę zbliżone funkcjonalności. Przy czym w dzisiejszym świecie mediów społecznościowych i urządzeń mobilnych interfejs użytkownika musi spełniać określone wymagania, by odpowiadać potrzebom użytkowników.
Nie ulega wątpliwości, że interfejs użytkownika musi być prosty w obsłudze i powinien funkcjonować sprawnie zarówno na komputerach PC, jak i na urządzeniach mobilnych. Do tego należy dodać szybkie raportowanie danych w czasie rzeczywistym. Warto również pamiętać o możliwości personalizacji, czyli dopasowania działania aplikacji do własnych potrzeb przez użytkownika, bez konieczności udziału IT.

Wszystkie te wymagania są realizowane przez najnowszą wersję systemu JD Edwards EnterpriseOne, oferującego zarówno innowacyjne opcje personalizacji (np. nowe menu użytkownika w postaci stron E1 Pages, możliwość łączenia ze sobą różnych formatek ekranu w ramach Cafe One), czy nowoczesne narzędzie do raportowania (OneView Reporting), a także dostęp do systemu przez urządzenia mobilne (pełna obsługa dla iPad).
Miejmy nadzieję, że wspomniane trendy znajdą swoje jeszcze większe odzwierciedlenie w kolejnych aktualizacjach do systemu JD Edwards.

Pełen artykuł znajdziecie pod adresem:
http://www.forbes.com/sites/oracle/2013/12/27/why-jd-edwards-wins-the-battle-for-erp-leadership/

mapa
xelto logotype2
XELTO Sp. z o.o. | Siedziba firmy
ul. Winogrady 18, 61-663 Poznań, Polska
NIP: 972-12-43-826, REGON: 302415061
KRS: 0000472643


XELTO Sp. z o.o. | biuro w Warszawie
ul. Staniewicka 18, 03-310 Warszawa
Tel. +48 608 92 00 33 

Sprzedaż: sales@xelto.com
Helpdesk: support@xelto.com
Administracja: xelto@xelto.com
©2024 XELTO. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.
Zostaw wiadomość!
1000 znaków pozostało
Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych [link do zgód] oraz akceptujesz postanowienia naszej polityki prywatności [link do strony z polityką]