Oracle ogłasza nową funkcjonalność In-Memory Planning Advisor dla systemu JD Edwards EnterpriseOne

 

Podczas sesji Collaborate 2014 w Las Vegas firma Oracle zaprezentowała nową funkcjonalność wspierającą pracę planisty w systemie JD Edwards. Rozwiązanie, dzięki wykorzystaniu niezwykle wydajnej platformy Oracle Engineered Systems i technologii przetwarzania danych w pamięci (in-memory), pozwala na wgląd w czasie rzeczywistym w dane wymagane do trafnego planowania zaopatrzenia i zapotrzebowania.

Zaprezentowana aplikacja pozwala na interaktywną i wizualną analizę ważnych informacji planistycznych, dzięki czemu planiści są w stanie podejmować lepsze i szybsze decyzje dotyczące kupowanych surowców bądź produkowanych wyrobów. Rozwiązanie składa się z dwóch głównych komponentów bazujących na istniejących funkcjach planowania MRP, przy czym statyczne widoki danych zostały przetworzone w dynamiczne kokpity działające w czasie rzeczywistym:

Planning Advisor Summary – umożliwia planistom podgląd zbiorczych informacji na poziomie SKU takich, jak bieżące stany magazynowe, planowane dostawy, zapas bezpieczeństwa i czasy realizacji.
In-Memory Planning Advisor Console – prezentuje wpływ czynników takich jak daty dostawy, ilości zamówione, czy anulowanie dostaw na zbilansowanie popytu i podaży.

Zdaniem Lyle’a Ekhdala, wiceprezesa Oracle’a odpowiedzialnego za JD Edwards, „aby sprostać wyzwaniom dzisiejszej globalnej gospodarki, organizacje potrzebują bieżącej informacji na temat wahań popytu i podaży. Rozwiązanie In-Memory Planning Advisor dla systemu JD Edwards, wykorzystujące niezwykłą wydajność platformy Oracle Engineered Systems, pozwala na transformację procesu planowania dzięki wglądowi w jego kluczowe komponenty. Stanowi to podstawę do podejmowania szybszych i bardziej trafnych decyzji, co poprawia pozycję konkurencyjną przedsiębiorstw”.

Broszura informacyjna dotycząca rozwiązania znajduje się pod linkiem:
http://www.oracle.com/us/products/applications/jd-edwards-enterpriseone/in-memory/planning-advisor/overview/index.html

mapa
xelto logotype2
XELTO Sp. z o.o. | Siedziba firmy
ul. Winogrady 18, 61-663 Poznań, Polska
NIP: 972-12-43-826, REGON: 302415061
KRS: 0000472643


XELTO Sp. z o.o. | biuro w Warszawie
ul. Staniewicka 18, 03-310 Warszawa
Tel. +48 608 92 00 33 

Sprzedaż: sales@xelto.com
Helpdesk: support@xelto.com
Administracja: xelto@xelto.com
©2023 XELTO. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.
Zostaw wiadomość!
1000 znaków pozostało
Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych [link do zgód] oraz akceptujesz postanowienia naszej polityki prywatności [link do strony z polityką]