Ścieżka do cyfrowej transformacji

 

Celem strategii Oracle w Chmurze jest doprowadzenie wiodącej infrastruktury, technologii aplikacji biznesowych do klientów oraz partnerów przebywających w dowolnym miejscu na świecie. Strategia ta zawiera propozycje w trzech warstwach usług w Chmurze, jak również różne możliwości ich implementacji. Wszystkie warianty usług w Chmurze mogą dostarczyć wartość klientom JDE w zależności od ich celów biznesowych i technologicznych.

Mamy do wyboru różne warstwy usług w Chmurze indywidualnie lub w połączeniu z innymi:
IaaS, PaaS oraz SaaS.

IaaS składa się ze zintegrowanego zbioru usług udostępnianych na zasadzie abonamentu. Dzięki możliwości skalowania możliwe jest przetwarzanie danych z wykorzystaniem potrzebnej mocy obliczenowej, zależnej od wymogów biznesu. Taka usługa jest dostarczana jako połączenie warstwy sprzętu, usług składowania i infrastruktury sieciowej.

PaaS to kompleksowy portfel usług zintegrowanych platform, na których można uruchomić i rozszerzyć swój JDE. Zawiera usługę baz danych jak również udostępnia warstwy narzędziowe umożliwiające programistom, zaawansowanym użytkownikom IT oraz użytkownikom biznesowym rozbudowę aplikacji, testy i dystrybucję zmian.

Oracle oferuje również zestaw aplikacji SaaS, które działają w połączeniu z JDE jako uzupełnienie procesów biznesowych. Użytkownicy mogą subskrybować aplikację w ramach Oracle Cloud.

Szczegóły dla każdej z dostępnych warstw są opisane w poniższym dokumencie:
http://www.oracle.com/us/products/applications/jd-edwards-enterpriseone/digital-transformation-3112581.pdf

mapa
xelto logotype2
XELTO Sp. z o.o. | Siedziba firmy
ul. Winogrady 18, 61-663 Poznań, Polska
NIP: 972-12-43-826, REGON: 302415061
KRS: 0000472643


XELTO Sp. z o.o. | biuro w Warszawie
ul. Staniewicka 18, 03-310 Warszawa
Tel. +48 608 92 00 33 

Sprzedaż: sales@xelto.com
Helpdesk: support@xelto.com
Administracja: xelto@xelto.com
©2024 XELTO. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.
Zostaw wiadomość!
1000 znaków pozostało
Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych [link do zgód] oraz akceptujesz postanowienia naszej polityki prywatności [link do strony z polityką]