Firma XELTO podpisała umowę z AmeriGas Polska

 

Firma XELTO podpisała umowę z AmeriGas Polska.

Z radością informujemy, iż podpisaliśmy z AmeriGas Polska umowę na sprzedaż licencji i wdrożenie systemu Oracle JD Edwards EnterpriseOne 9.2. Implementacja obejmie obszary: Finanse, Zakupy, Sprzedaż oraz Gospodarka Magazynowa. Rozwiązanie zostanie zintegrowane z użytkowanym systemem rozproszonej sprzedaży mobilnej. “O wyborze systemu JD Edwards oraz partnera wdrożeniowego zdecydował bogaty dorobek wdrożeniowy Xelto oraz duże doświadczenie projektowe konsultantów. Wierzymy, że dzięki wdrożeniu Oracle JD Edwards osiągniemy szereg korzyści biznesowych. Przede wszystkim zestandaryzujemy i unowocześnimy procesy biznesowe co przełoży się na większą efektywność pracy. W konsekwencji będziemy dysponowali lepszymi danymi wspierającymi podejmowanie decyzji na każdym szczeblu zarządzania” – powiedział dyrektor finansowy AmeriGas Polska Paweł Rozkrut.
Projekt rozpoczął się w październiku br i będzie się składał z dwóch faz. W pierwszej kolejności wdrożone będą obszary Finansów oraz Zakupów niemagazynowych. A w kolejnej fazie Sprzedaż, Zakupy magazynowe oraz Gospodarka Magazynowa.

“Cieszymy się, że do użytkowników JD Edwards dołączyła tak duża organizacja jak AmeriGas. Dołożymy wszelkich starań, aby rezultatem naszego Projektu były sprawne i elastyczne procesy pozwalające na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej” – dodał Dyrektor Zarządzający firmy Xelto Przemysław Jarzębowicz. „JD Edwards EnterpriseOne (JDE) to nowoczesny, kompletny i w pełni zlokalizowany pakiet klasy ERP, który od czasu przejęcia przez Oracle jest nieustannie rozwijany i uzupełniany o funkcje oparte na najnowszych technologiach IT” – komentuje Arkadiusz Sikora, Dyrektor sprzedaży aplikacji w Oracle Polska. „Będziemy wraz z naszym partnerem wspierać ten projekt, aby przyniósł spodziewane unowocześnienie procesów i oczekiwaną wartość biznesową”.

mapa
xelto logotype2
XELTO Sp. z o.o. | Siedziba firmy
ul. Winogrady 18, 61-663 Poznań, Polska
NIP: 972-12-43-826, REGON: 302415061
KRS: 0000472643


XELTO Sp. z o.o. | biuro w Warszawie
ul. Staniewicka 18, 03-310 Warszawa
Tel. +48 608 92 00 33 

Sprzedaż: sales@xelto.com
Helpdesk: support@xelto.com
Administracja: xelto@xelto.com
©2023 XELTO. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.
Zostaw wiadomość!
1000 znaków pozostało
Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych [link do zgód] oraz akceptujesz postanowienia naszej polityki prywatności [link do strony z polityką]